Kilingi-Nõmmes toimusid maakondlikud koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused. Meie kooli esindasid kolm õpilast. Kõige edukam oli 8.d klassi õpilane Mirell Pärnaste, kes oma vanuseklassis võitis kõrgushüppe, oli teine kaugushüppes ja kolmas 100 m jooksus.
Tublid olid ka 6.d klassi õpilane Rebeka Tõnnop ja 8.d klassi õpilane Martha Vatter.
Kiitus tüdrukutele ja tänud toetuse eest lapsevanematele!
Foto: Mirell Pärnaste
Viimati muudetud 02.06.2026.